לוגו שפי בטיחות

מספר מקשר - הסבר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ש.פ.י בטיחות ואיכות

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ממונה בטיחות בבניה

אדם שתפקידו לשמור על בטיחות העובדים בסביבת העבודה ובדגש על תחום הבניה צריך להיות מוסמך לכך לפי תקנות ארגון הפיקוח על העבודה. כדאי לדעת מה מאפיין את תפקידו של ממונה בטיחות בבניה וכך להגדיל את הסיכוי לבחור אותו בצורה מושכלת וטובה יותר.

✔️ בתחום מסוכן כמו בניה – הולכים על המקצוענים ביותר
✔️ ניסיון של מעל עשור בתחום
✔️ ביצוע סקרי סיכונים, הדרכות עובדים, הקמת תוכניות בטיחות ועוד
✔️ שירות בכל הארץ
✔️ התמחויות נוספות של מגוון תחומי ביטחון נוספים

ממונה בטיחות בבניה

אתר בנייה הוא אחד המקומות המסוכנים ביותר והמועדים ביותר לתאונות וסכנות. הקבלן או מנהל העבודה נושא במלוא האחריות אם יקרה משהו, ובשביל להקטין את הסיכונים כמו גם בשביל ליצור אוירה בטוחה יותר, עולה הצורך להיעזר בשירותיו של אחראי בטיחות בבניה

תפקידו של ממונה בטיחות בבניה

ממונה בטיחות אחראי לשמור על בטיחות העובדים בכל סביבת העבודה, יחד עם זאת, יש עדיין דגש מיוחד על תחום הבניה בגלל הסיכונים שמאפיינים אותו.

התפקיד של ממונה בטיחות בבניה הוא אחריות על תחומי הבטיחות באתר הבניה כשבסופו של דבר המטרה היא אחת – למנוע תאונות.
כדי לבצע זאת הוא מבצע את הדברים הבאים:

1. מדריך את העובדים על מנת שיהיו מודעים לסיכונים.
2. מעביר לעובדים את ההסמכות הנדרשות על מנת שיתאפשר להם לעבוד בבניה.
3. איתור סכנות.

ממונה הבטיחות נדרש להכיר את החוק בעולם הבניה כדי לדעת מתי לערב גורמים נוספים.
לפי החוק וגם לפי הצרכים שמתעוררים בשטח, תפקיד ממונה בטיחות בבניה מתחיל בשלבים המוקדמים של אפיון הפרויקט וממשיך עד לסיומו.

הפרוייקטים שממונה בטיחות בבניה מתאים אליהם

כל קבלן בנייה צריך להשתמש בשירותיו של ממונה בטיחות בניה שמוסמך לכך. בנוסף, יש פרויקטים גדולים של שיפוצים שגם בהם החוק מחייב הקצאת ממונה בטיחות בניה ייעודי. מלבד שיפוצים ובנייה, ניתן לראות את הצורך במעורבות אחראי הבטיחות בתכניות מתאר ארציות לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה ובפרויקטים של פינוי בינוי.

אחראי בטיחות בבניה

מי מוסמך להיות ממונה בטיחות?

אדם שרוצה לעבוד בתור ממונה בטיחות בבניה צריך לעבור קורס ייעודי. ההסמכה שהוא עובר כפופה לנהלים של משרד העבודה ולתקנות שמתעדכנות לעיתים קרובות יחסית. משך ההכשרה עומד על מספר שבועות וניתן לממן את הקורס בצורה עצמאית או באמצעות מלגות. אם משווים בין מסלולי לימוד של ממונה בטיחות באתר בניה, כדאי להביא בחשבון את הרקע של מוסד הלימודים ואת ההמלצות שיש עליו מצד בוגרים מרוצים.

בשל המורכבות ורמת הסיכון הגבוהה מומלץ ליצור קשר ולקבל מידע רלוונטי בהתאם לאתר הבניה. קשה מאוד לקבוע בצורה גורפת.

הסכנות באי מינוי ממונה בטיחות בבניה

חוק חובת מינוי ממונה בטיחות בבניה הוא לא הסיבה היחידה למנות ממונה ואחראי בטיחות. בתחום הבניה יש המון סיכונים שלא קיימים בענפים אחרים, לכן המינוי של איש מקצוע מן הסוג הזה הוא לא פריבילגיה אלא חובה מקצועית ומוסרית. יתרה על כך, קבלני בניין צריכים להסתכל על מינוי הבטיחות גם כהשקעה משתלמת: אפילו אם לא נגרמו תאונות עבודה, זה חוסך להם את ההתמודדות עם סנקציות וקנסות ומעניק המון שקט נפשי לכל אורך חיי הפרויקט.

שירותי ממונה בטיחות בבניה של ש.פ.י בטיחות

סקרי סיכוניםהכרת השטח בצורה מעמיקה בכדי להבין את אופי הסיכונים הקיימים בו וכן ביצוע סקרי סיכונים כל הזמן ווידוא ביצוע של הנהלים הקיימים.
הקמת תכניות בטיחות לאתר בניהמרכיב חשוב בעבודה של יועצי הבטיחות שלנו הוא הקמת תכנית בטיחות מקיפה ומעמיקה לאתר הבנייה, כזו שכוללת את כל המרכיבים שעשויים להיות רלוונטיים.
הדרכות עובדיםאלו שיקבעו בסופו של דבר האם העבודה תעבור בשלום וללא בעיות ותקלות אלו העובדים ובשביל שזה יקרה, הם צריכים לעבור הדרכות מקיפות בהתאם לתפקיד ולעבודה שלהם.
תכנית ארגון אתר וייעוץלא בכל פרויקט ניתן להעסיק יועץ בטיחות בניין במשרה מלאה בכדי שיוודא שהכול מתנהל כמו שצריך מבחינה בטיחותית ובדיוק בגלל זה חברת "ש.פ.י. בטיחות ואיכות בע"מ" מספקת שירותי ייעוץ כמו גם מפיקה תוכניות ארגון אתר בכדי שהם יתנהלו בצורה נכונה.
ממונה בטיחות בבניה

מדוע לבחור בשירותים של ש.פ.י בטיחות ואיכות?

אנחנו בחברת "ש.פ.י. בטיחות ואיכות בע"מ" נספק לך שירותי בטיחות עם בדיקה קפדנית של האתר ודאגה לכל נושא הבטיחות מ-א' ועד ת', מה שיבטיח לך אתר בנייה בטוח, עובדים בריאים ומינימום בעיות שעלולות להתפתח לאסון. הצוות שלנו בעל הסמכות מקצועיות, עובד ברמת אמינות גבוהה ובשקיפות מלאה ומאות לקוחות העבר שלנו יעידו על כך.

ענף הבניה הוא ענף מסוכן בו הדגש על בטיחות הוא ערך עליון
המומחים של ש.פ.י בטיחות עם ניסיון רב בתחום – תשאירו את העבודה למקצועניים ביותר
אל תחכו לאסון הבא וחייגו עכשיו לשיחת ייעוץ חינם

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-3021347

הצהרת נגישות עסק

יש חניה נגישה.

משרדנו בגודל של 100 מ"ר, הכניסה למשרד היא בקומת הרחוב דהיינו ללא הפרשי גבהים בין המדרכה לדלת הכניסה.

פגישות במשרד בתיאום מראש בלבד