לוגו שפי בטיחות

מספר מקשר - הסבר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ש.פ.י בטיחות ואיכות

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מתי צריך להיעזר ביועץ בטיחות או נגישות?

קודם כל, בואו נסביר ונדייק מה ההבדל בין יועץ בטיחות ליועץ נגישות ולאחר מכן נפרט מתי יש צורך להיעזר במומחים הללו כדי לעמוד בתקן בטיחות ותקן נגישות.

יועץ בטיחות בודק את המקום הנדרש מכל בחינה וקובע האם המקום עונה על תקנים ודרישות הבטיחות ומה ניתן לשפר או לעשות על מנת לעמוד בתקן הנדרש. יועץ בטיחות מספק ייעוץ מקיף ומסייע בהכנת תוכניות בטיחות מקיפות. יועץ ברמה גבוהה אמור לסייע לארגונים להגן על עובדים ולקוחות, להפחית סיכונים, ולשפר את הבטיחות.

יועץ נגישות לעומת זאת בודק את המקום על מנת לקבוע אם הוא נגיש לאנשים בעלי מוגבלויות מכל בחינה, גם כדי לאפשר לכניסה קלה למבנה וגם לקבל את השירותים הנחוצים להם. יועץ נגישות בוחן עסקים, חנויות, מקומות עבודה ועוד. בזמן הבדיקה יועץ הנגישות יקבע אם ישנה בעיה אשר תקשה לבעלי מוגבלויות להתנייד במקום ואיך ניתן לפעול כדי לשפר את הנגישות ולענות על התקן.

מתי יש צורך ביועץ בטיחות?

רוב המבנים בארץ נעזרו ביועץ בטיחות בזמן תהליך הבנייה, אך לאחר כמה שנים או בזמן שיפוץ או פגיעה של גורמים חיצוניים אנו ממליצים להיעזר ביועץ בטיחות כדי לוודא שאתם עומדים בתקן הבטיחות.

ממונה בטיחות בבנייה – יועץ בטיחות אשר מפקח על תהליך הבנייה ובודק שגם העובדים וגם תהליך הבנייה נעשים באופן בטוח. ממונה בטיחות בנייה יכול למנוע תאונות עבודה או בנייה לא איכותית אשר לא עונה על דרישות בטיחות.

ממונה בטיחות בעבודה – יועץ בטיחות בעבודה מפקח על בטיחות העובדים במקום עבודתם והתנאים אשר יכולים להשפיע על הבטיחות שלהם לטווח ארוך או קצר. ממונה בטיחות בעבודה יבדוק שהעובדים מודעים לאופן השימוש בציוד באופן בטוח, שומרים על עצמם מחומרים מסוכנים במהלך העבודה ועוד.

אל תשכחו לוודא שאתם עדיין עומדים בכל הדרישות בטיחות לאחר שיפוצים או שינויים משמעותיים, בעיקר אם יש בידכם אחריות על חיי אדם.

מתי יש צורך ביועץ נגישות?

ביועץ נגישות ניתן להיעזר בכל זמן, רוב המקומות לא נגישים ב100% וחלקם אף לא עומדים בתקן הנדרש. לכן כל בית עסק או אירגון יכול להיעזר ביועץ נגישות, בין אם מדובר על שיפור מקום קיים או תכנון נגישות לפני בנייה או בזמן שיפוץ. יועץ נגישות יוכל לוודא שהכל מבוצע על פי הדרישות הנחוצות ולייעץ מקומות לשיפור.

במידה ובעבר נעזרתם בשירותיו של יועץ נגישות, אך לא קיבלתם דוח מפורט ואינכם בטוחים שהעסק או האירגון עומדים בדרישות, אנו ממליצים לעשות את התהליך מחדש, עם יועץ מומחה בעל ניסיון ועם תעודות הסמכה. כך תוכלו להיות בטוחים.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-3021347

הצהרת נגישות עסק

יש חניה נגישה.

משרדנו בגודל של 100 מ"ר, הכניסה למשרד היא בקומת הרחוב דהיינו ללא הפרשי גבהים בין המדרכה לדלת הכניסה.

פגישות במשרד בתיאום מראש בלבד