לוגו שפי בטיחות

מספר מקשר - הסבר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ש.פ.י בטיחות ואיכות

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יועץ בטיחות למוסדות חינוך

כל מה שרציתם לדעת על השירותים המספק יועץ בטיחות למוסדות חינוך

יועץ בטיחות למוסדות חינוך

נושא הבטיחות הינו תחום רב חשיבות, בפרט כאשר מדובר במוסדות חינוך. במוסדות אלה קיימת אוכלוסייה מגוונת בטווח גילאים רחב; בין אם מדובר במוסדות לילדים ונוער, כמן גני ילדים, בתי ספר יסודיים ועל יסודיים וכן אוכלוסייה מבוגרת יותר הלומדת במכללות, אוניברסיטאות ובמוסדות חינוך נוספים.

דרישות משרד החינוך, המופיעות בחוזר מנכ"ל, מציינות כי בכל מוסד חינוכי יש ליישם רמת בטיחות נאותה. לנו בש.פ.י בטיחות ואיכות בע"מ יש תכנית מסודרת לשמירה על בטיחות האוכלוסייה במוסדות אלו, זאת בהתאם לדרישות משרד החינוך.

אילו שירותים מספק יועץ בטיחות למוסדות חינוך?

  • ביצוע מבדק בטיחות ראשוני – הבוחן אלמנטים שונים במבנה וסביבתו, בין אם זה בחצר הבית הספר, מתקני שעשועים, חשמל, חלונות, ממונה בטיחות ועוד.

  • אישור בטיחות למשרד החינוך – לאחר ביצוע המבדק נספק דו"ח מקצועי המפרט את הליקויים השונים על פי דרגת חומרה. לאחר תיקון ליקויים אלה אנו ננפיק לכם אישור בטיחות למוסד חינוכי ונשלח אותו למשרד החינוך כדי לעמוד בכל דרישות חוזר המנכ"ל.

  • אישורי בטיחות לשם יציאה לקייטנות מטעם בתי הספר – ע"פ דרישות חוזר מנכ"ל.

  • מתן שירות ממונה בטיחות עבור מוסדות להשכלה גבוהה, על פי תקנות ארגון הפיקוח בעבודה. השירות כולל הכרת המוסד את המוסד על בוריו וזה כולל את כל המערכות שפועלות בו, כמות הנוכחים בו, יציאות החירום, דרכי הגישה, תחנות הכיבוי וההצלה הקרובות וכן הלאה.

  • הדרכות בטיחות לעובדים ביצוע הדרכות וריענונים עבור מנהלי בית ספר, מורים, גננות, אבות בית ועוד. בהדרכות מועברים הסברים אודות תחומי האחריות של השלטון המקומי בתחום בטיחות המוסדות החינוכיים, וכן הסברים אודות האחריות של כל אחד מבעלי התפקידים במוסד.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-3021347

הצהרת נגישות עסק

יש חניה נגישה.

משרדנו בגודל של 100 מ"ר, הכניסה למשרד היא בקומת הרחוב דהיינו ללא הפרשי גבהים בין המדרכה לדלת הכניסה.

פגישות במשרד בתיאום מראש בלבד