תיק מפעל

 
אם יש לכם מפעל בכל תחום שהוא שמוגדר מפעל מסוכן, אתם חייבים תיק מפעל שיכיל התייחסות למגוון רחב של נושאים. לצורך כך אתם צריכים חברה מקצועית עם ניסיון שתכין לכם את תיק המפעל, שתכתוב עבורכם את הנהלים השונים, שתיידע אתכם מה אתם צריכים ושתהיה לכם אינטראקציה טובה איתה. בדיוק בשביל זה יש את חברת "ש.פ.י בטיחות ואיכות בע"מ" החברה המובילה בישראל שמספקת גם שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג עד לקבלת הרישיון לעסק.
.
 
 

למה צריך תיק מפעל?

 
מדינת ישראל היא מדינה בה יש נהלים מסודרים כמו גם דרישות שונות של משרדי הממשלה, בכדי להקטין עד כמה שניתן את כמות התאונות בזמן העבודה ובעיקר את כמות הנפגעים. יש את השגרה ויש עתות חירום, ובשני אלו צריך למזער סיכונים עד כמה שניתן ובעתות חירום לעשות כל מאמץ על מנת להחזיר את המפעל לפעילות רגילה. תיק מפעל מוכן על ידי יועץ בטיחות, בהתאם לתקנות רישוי עסקים (מפעלים מסוכנים) התשנ"ג -1993. בתיק כזה יש התייחסות לנושאים שונים.

 
 

הנושאים שמקבלים התייחסות בתיק מפעל:

 
  • תרשימים הנדסיים של המבנה אשר מחולקים לפי קומות, לפי חדרים, מחלקות, מדורים וכדומה.

  • תצלומים שונים של המפעל, של החדרים שבו ושל חללים ספציפיים שצריכים התייחסות מיוחדת.

  • נתונים כלליים של המפעל כמו שם, כתובת, רישיון עסק, סיווג מפעל וכדומה.

  • מיקומים של דלתות ודרכי הפתיחה שלהן אם הן נעולות, מיפוי של הצנרת, של מערכות מיזוג האוויר, של לוחות החשמל ואיפה ממוקמות נקודות החשמל.

  • תרשימים של אפשרויות גישה לנקודות שונות במפעל בעת חירום.

  • מי הם אנשים הקשר בעת חירום ואיך ניתן ליצור איתם קשר. בזמן חירום יש גורמים מתוך המפעל ומחוצה לו שצריכים להיות מופעלים.

  • רשימה מפורטת של החומרים המסוכנים שקיימים במפעל כמו גם איפה הם ממוקמים, דרכי התמודדות עם החומרים הללו ונטרול שלהם בעת הצורך.

  • פירוט של אמצעי ההגנה שעומדים לרשות העובדים במקרים של תקלות ומצבי חירום כמו גם דרכי מילוט ובמידה וישנם.

  • פירוט מלא של אמצעי מיגון מפני אש, של קווי הזנה, מאגרי מים, משאבות ואמצעים טכניים אחרים לטיפול בכל אירוע שהוא.
 

הכנה מוקדמת מונעת אסון!

 
 
תיק מפעל הוא לא רק חובה בשביל לקבל רישיון לעסק. הוא בראש ובראשונה אינטרס מובהק של בעלי המפעל בכדי לשמור על שגרת בטיחות ובכדי להתמודד טוב יותר בזמן חירום. תיק מפעל שמוכן באופן מקצועי ונותן מענה לכל תרחיש יחסוך נזק כלכלי כבד לבעלי המפעל וחשוב יותר, יסייע לשמירה על חייהם של העוברים במקום.

אם אתם צריכים הכנה של תיק מפעל, המומחים של חברת "ש.פ.י בטיחות ואיכות בע"מ" ישמחו לסייע לכם. למומחי החברה יש ניסיון רב עם מפעלים ועסקים רבים, והם ישמחו לסייע לכם לעמוד בדרישות הבטיחות השונות לטובת כולם.

 
תיק מפעל
 
 
התקשרו עכשיו וקבלו מענה מהיר מהמומחים של ש.פ.י בטיחות ואיכות: 072-3226380.