ממונה בטיחות בבניה

 
אם אתם עומדים בפני פרויקט בנייה בכל סדר גודל שהוא ואתם צריכים יועץ בטיחות בניין מוסמך ובעל ניסיון רב, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת "ש.פ.י. בטיחות ואיכות בע"מ" תמצאו את מבוקשכם – חברה בעלת רזומה עשיר ועם מעטפת שירותים רחבה שתספק מענה מלא לצרכים שלכם.
 

תפקידיו של ממונה הבטיחות

 
ממונה הבטיחות או ממוני הבטיחות שלנו ב"ש.פ.י. בטיחות ואיכות בע"מ" אחראיים על תחומים רבים כשבסופו של דבר המטרה היא אחת – למנוע תאונות. הם עושים זאת באמצעות נהלים אותם הם מכינים בהתאם לאופי המקום, הם מדריכים את העובדים על מנת שיהיו חשופים לסיכונים כמו גם שיקבלו את ההסמכות הדרושות בכדי שהם יוכלו לעבוד, הם מאתרים סיכונים והם פועלים כל הזמן לשיפור המצב הבטיחותי בשטח. ממוני הבטיחות שלנו מודעים לאחריות הכבדה שיש להם והם עובדים בהתאם לחוקים, לדרישות ולנהלים על מנת להצליח בתפקידם.

 

מקסימום בטיחות, מינימום סיכונים

 
אתר בנייה הוא אחד המקומות המסוכנים ביותר והמועדים ביותר לתאונות וסכנות. אתה בתור הקבלן או מנהל העבודה נושא במלוא האחריות אם יקרה משהו, ובשביל להקטין את הסיכונים כמו גם בשביל ליצור אוירה בטוחה יותר, עולה הצורך להיעזר בשירותיו של ממונה בטיחות מקצועי.

 
 

השירותים שלנו כוללים:

 
 
סקרי סיכונים – הכרת השטח בצורה מעמיקה בכדי להבין את אופי הסיכונים הקיימים בו וכן ביצוע סקרי סיכונים כל הזמן ווידוא ביצוע של הנהלים הקיימים.

הקמת תכניות בטיחות לאתר בנייה – מרכיב חשוב בעבודה של יועצי הבטיחות שלנו הוא הקמת תכנית בטיחות מקיפה ומעמיקה לאתר הבנייה, כזו שכוללת את כל המרכיבים שעשויים להיות רלוונטיים.

הדרכות עובדים – אלו שיקבעו בסופו של דבר האם העבודה תעבור בשלום וללא בעיות ותקלות אלו העובדים ובשביל שזה יקרה, הם צריכים לעבור הדרכות מקיפות בהתאם לתפקיד ולעבודה שלהם.

תכנית ארגון אתר וייעוץ – לא בכל פרויקט ניתן להעסיק יועץ בטיחות בניין במשרה מלאה בכדי שיוודא שהכול מתנהל כמו שצריך מבחינה בטיחותית ובדיוק בגלל זה חברת "ש.פ.י. בטיחות ואיכות בע"מ" מספקת שירותי ייעוץ כמו גם מפיקה תוכניות ארגון אתר בכדי שהם יתנהלו בצורה נכונה.
 

מדוע לבחור בשירותים של ש.פ.י בטיחות ואיכות?

 
אנחנו בחברת "ש.פ.י. בטיחות ואיכות בע"מ" נספק לך שירות יועץ בטיחות בדיקה קפדנית של האתר ודאגה לכל נושא הבטיחות מ-א' ועד ת', מה שיבטיח לך אתר בנייה בטוח, עובדים בריאים ומינימום בעיות שעלולות להתפתח לאסון. הצוות שלנו בעל הסמכות מקצועיות, עובד ברמת אמינות גבוהה ובשקיפות מלאה ומאות לקוחות העבר שלנו יעידו על כך.
 

 
ממונה בטיחות בבניה
 
לקבלת שירות ממונה בטיחות בבניה צרו קשר: 072-3226380