יועץ בטיחות למוסדות חינוך

 
נושא הבטיחות הינו תחום רב חשיבות, בפרט כאשר מדובר במוסדות חינוך. במוסדות אלה קיימת אוכלוסייה מגוונת בטווח גילאים רחב; בין אם מדובר במוסדות לילדים ונוער, כמן גני ילדים, בתי ספר יסודיים ועל יסודיים וכן אוכלוסייה מבוגרת יותר הלומדת במכללות, אוניברסיטאות ובמוסדות חינוך נוספים.

דרישות משרד החינוך, המופיעות בחוזר מנכ"ל, מציינות כי בכל מוסד חינוכי יש ליישם רמת בטיחות נאותה. לנו בש.פ.י בטיחות ואיכות בע"מ יש תכנית מסודרת לשמירה על בטיחות האוכלוסייה במוסדות אלו, זאת בהתאם לדרישות משרד החינוך.
 

מה כולל שירות ייעוץ בטיחות למוסדות חינוך?

 

• ביצוע מבדק בטיחות ראשוני -
הבוחן אלמנטים שונים במבנה וסביבתו, בין אם זה בחצר הבית הספר, מתקני שעשועים, חשמל, חלונות, ממונה בטיחות ועוד.

• אישור בטיחות למשרד החינוך – לאחר ביצוע המבדק נספק דו"ח מקצועי המפרט את הליקויים השונים על פי דרגת חומרה. לאחר תיקון ליקויים אלה אנו ננפיק לכם את האישור ונשלח אותו למשרד החינוך כדי לעמוד בכל דרישות חוזר המנכ"ל.

אישורי בטיחות לשם יציאה לקייטנות מטעם בתי הספר – ע"פ דרישות חוזר מנכ"ל.

• מתן שירות ממונה בטיחות
עבור מוסדות להשכלה גבוהה, על פי תקנות ארגון הפיקוח בעבודה. השירות כולל הכרת המוסד את המוסד על בוריו וזה כולל את כל המערכות שפועלות בו, כמות הנוכחים בו, יציאות החירום, דרכי הגישה, תחנות הכיבוי וההצלה הקרובות וכן הלאה.

הדרכות בטיחות לעובדים - ביצוע הדרכות וריענונים עבור מנהלי בית ספר, מורים, גננות, אבות בית ועוד. בהדרכות מועברים הסברים אודות תחומי האחריות של השלטון המקומי בתחום בטיחות המוסדות החינוכיים, וכן הסברים אודות האחריות של כל אחד מבעלי התפקידים במוסד.
 

ש.פ.י בטיחות ואיכות – מומחים בתחום הבטיחות

 
בין אם אתם זקוקים לאישור בטיחות עבור משרד החינוך, הדרכות בטיחות תקופתיות או ייעוץ בטיחות בשלב הקמת מוסד הלימודים – אנו כאן בשבילכם. אנו בש.פ.י בטיחות ואיכות נדאג לבצע מבדק בטיחות מעמיק וקפדני בו נבדוק את כל החלקים והאזורים במבנה, נאתר את הליקויים ונספק מגוון פתרונות בטיחות על מנת שהמוסד שלכם יעמוד על רמת בטיחות נאותה.
 
יועץ בטיחות למוסדות חינוך
 
הזמינו יועץ בטיחות מקצועי למוסדות חינוך עוד היום: 072-3226380.