יועץ בטיחות לבריכה

 
במדינה חמה כמו שלנו בריכות השחייה מהוות במיוחד בקיץ חלק מרכזי בבילוי שעות הפנאי. בבריכות השחייה נמצאת אוכלוסייה רחבה והטרוגנית הכוללת גילאים שונים ויכולת פיזית שונה. בריכת השחייה צריכה להיות מתוכננת, בנויה ומתופעלת תוך הקפדה מחמירה על תקנות הבטיחות שקבעה המדינה בכל הנוגע לבריכות שחיה. תפקידו של יועץ בטיחות בתחום בריכות שחיה הוא לבחון את מצבה של בריכת השחייה מבחינה בטיחותית תוך ראיה רחבה ובדיקה קפדנית על פי קובץ תקנות 6701 שהוציאה מדינת ישראל ועוסק בבטיחות בריכות שחיה.
 

יעוץ בטיחות לתכניות בריכות שחיה

 
חלק אחד בשירות אותו מספק יועץ בטיחות מטעם חברות יעוץ בטיחות מנוסות כמו ש.פ.י בטיחות ואיכות הוא יעוץ לתכניות שטרם הוצאו לפועל. יועץ הבטיחות יבדוק כי התכניות עומדות בכל הדרישות מבחינה בטיחותית, תברואתית, ומתן שירותים כפי שנדרש. התקנות קובעות למשל את מספר ההכוונות והשילוטים שצריכים להיות ואת מיקומם, מיקום המלתחות והשירותים ביחס לשטח, תקנות הנוגעות לנגישות ועוד. יועץ בטיחות יבדוק היטב את התכניות ויראה כי הכל בהן כשיר ותואם את התקנות לפני שייתן מטעמו אישור לכך.
 

יועץ בטיחות למבנה קיים

 
החלק השני בשירות אותו מספקת חברת ש.פ.י בטיחות ואיכות היא יעוץ למבנה קיים. אחד התחומים העיקריים שעלה בשנים האחרונות הוא נושא הנגישות. אם בעבר הייתה פחות מודעות לנושא זה ולא כל מתקני בריכות השחייה היו נגישים באופן מלא המאפשר לאדם בעל מגבלה לבלות בבריכה באופן מקסימלי ביחס למגבלתו, היום יש מודעות רבה לכך ובבריכות רבות נדרש לבצע שינויים בהתאם. יועץ בטיחות מטעמנו יצביע על הצעדים שיש לעשות תוך הקפדה מצד אחד על קיום דרישות החוק ומצד שני התחשבות מירבית בבעל המקום כך שהשינוי הנדרש יושג בהשקעה כספית נמוכה ככל האפשר.
 

מתן אישור בטיחות לבריכות שחיה מול הועדה המקומית

 
הקמת בריכת שחיה והפעלתה היא עניין מורכב הדורש שימת לב מירבית לתחומים שונים: בטיחות במים, בריאות, בטיחות מבנה ועוד. יועץ בטיחות בריכות שחיה מטעמנו ילווה אתכם וידאג לכך שתעמדו בדרישות החוק והתנהלותכם תהיה תקינה מכל היבט. בסיום הבדיקה אנו נספק עבורכם אישור בטיחות לבריכה עבור הועדות המקומיות על מנת לקבל טופס 4.

 

ש.פ.י בטיחות ואיכות – דואגים לבטיחות שלך

 
מדי קיץ אפשר לשמוע על תאונות הקורות בבריכות שחיה. חשוב שאתם כבעלי המקום תעשו הכל בכדי למנוע תאונות אלה ולספק לציבור מקום מרענן ומהנה לשהות בו. לכן, אל תתמודדו לבד ואל תסתמכו על חברה שאינה עוסקת שנים בתחום בטיחות בריכות שחיה ובטיחות בכלל. אנו בחברת ש.פ.י בטיחות ואיכות בעלי ניסיון רב ביעוץ בטיחות מכל סוג ומעסיקים יועצי בטיחות מומחים בתחומם.
 
יועץ בטיחות לבריכה
 
הזמינו יועץ בטיחות מקצועי לבריכות שחיה עוד היום: 072-3226380.