יועץ בטיחות לאירועים המוניים

 
אירועים המוניים הם סוג מובחן של אירועים על פי החוק הישראלי, הדורשים לצד ההתארגנות של מפיקי האירוע, גם את שירותיו של יועץ בטיחות לאירועים המוניים, לשם פיקוח על תחומים שונים ולמעשה, דאגה לתחום החשוב והמורכב ביותר בארגון האירוע – הבטיחות. חברת ש.פ.י בטיחות ואיכות מציע לכם את שירותיו של יועץ בטיחות מוסמך, מיומן ומעורה בתקנים הישראליים.
 
 

מהו אירוע המוני ומדוע נדרש עבורו ייעוץ בטיחות?

 
 
החוק הישראלי מפרט בדיוק מהו "אירוע המוני" ובקצרה, מדובר באירוע רב משתתפים (לרוב, מעל 500 איש) בתחום "עינוג ציבורי" (כמו אירוע מוזיקה, תרבות וכד') הנערך במקום שלא יועד לכך מלכתחילה, בין אם מדובר בשטח פתוח ובין אם מדובר במבנה. האירוע יכול להתקיים במשך יום אחד, או כמה ימים. מטבע הדברים, אירועים כאלה הם בעלי מאפיינים ייחודיים הדורשים לעיתים קרובות פיקוח ורישוי, כמו המאפיינים הנ"ל:

  • מדובר באירועים בהם משתתפים אנשים רבים בבת אחת (כלומר, לא באופן הדרגתי).

  • מדובר באירועים הדורשים התארגנות מאסיבית בזמן קצר.

  • אירועים המוניים כוללים מתקנים כמו אוהלים, במות, ציוד תאורה וכד', שחלקם נדרשים לעמוד בתקנות וחלקם זקוקים לפיקוח ולבדיקות בטיחות שונות.

כל המאפיינים הללו ורבים נוספים, מחייבים, על פי תקן ישראלי 5688, עמידה בדרישות מסוימות, על פי סוג האירוע הספציפי. אולם מעבר לדרישה הפורמאלית לעמידה בתקנים, חשוב להבין כי הדאגה לבטיחות משתתפי האירוע היא הצעד הראשון בארגון של אירוע המוני ובכלל, שכן כידוע – על בטיחות אסור להתפשר, הן מבחינת החוק והן בכלל. לכן, מומלץ לפנות לחברה מובילה בתחום, לשם פיקוח, ייעוץ, ארגון וסיוע בעת הפקת האירוע.
 

עם ש.פ.י בטיחות תישארו בטוחים

 
ללקוחות הפונים אלינו יצוות יועץ בטיחות לאירועים המוניים, איש מקצוע מיומן ומוסך כנדרש בחוק, המעניק, ביחד עם שאר צוות החברה, את השירותים הבאים:

  • היועץ וצוותו יכינו עבורכם תיק אירוע מפורט שיסייע בניהול האירוע

  • יועץ הבטיחות יצור קשר עם הגורמים הרלוונטיים, לרבות משטרת ישראל, רשויות מקומיות או מכבי אש ע"מ לקבל את האישורים והשירותים הנדרשים לאירוע

  • היועץ מפקח בין היתר על תחומים כמו: אופן תנועת הקהל באירוע, בדיקת אישורי מהנדס קונסטרוקציה למתקנים ובמות, אישור מהנדס חשמל, אישור בודק מתקני הרמה ועוד

  • אנו מבצעים את הבדיקות ברחבי הארץ מן הצפון עד לדרום, במגוון רחב של אירועים ואתרים פתוחים או סגורים

למעשה, חברתנו מעניקה לכם מעטפת של שירותים הנדרשים לשם עמידה בתקנים הישראליים בכל הנוגע לבטיחות באתר. יש לציין כי היועצים ואנשי הצוות שלנו הם בעלי ניסיון וותק בתחום, ובעלי הכרה מעמיקה עם דרישות החוק הישראלי.

 
נשמח להנחות, לייעץ ולפקח על כל שלבי תהליך ההפקה, כדי לספק לכם את רמת הבטיחות הנדרשת לכל אירוע ואירוע, על פי תקנות הרשויות ודרישות החוק הרלוונטיות.
 

 
יועץ בטיחות לאירועים המוניים
 
לקבלת שירות בטיחות באירועים המוניים צרו קשר: 072-3226380