חוות דעת מומחה בטיחות

 
חוות דעת של עד מומחה בבית משפט יכולה להכריע משפט לכאן או לכאן. הנושאים הסבוכים בהם צריכים שופטים לקבל החלטה דורשים במקרים רבים חוות דעת של מומחה באותו תחום על מנת להבין את המקרה טוב יותר ולקבל החלטה נכונה. על פי חוק יכול הצד התובע או הצד הנתבע להביא עימו עד מומחה לבית משפט שחוות דעתו המקצועית תסייע בקבלת החלטה.
 

מה כוללת עבודת מומחה הבטיחות?

 
חוות דעתו של עד מומחה לבית משפט בתחום הבטיחות תכלול כמובן עבודה מקדימה רבה וקפדנית לניתוח המקרה והנסיבות שהובילו לתוצאה. העדות עצמה היא רק החלק האחרון בעבודה. כאשר מדובר על תאונת עבודה תיעשה עבודת תחקיר הנוגעת לשיטות העבודה במקום, לגהות ולבריאות התעסוקתית. אם מדובר על תאונה יעשה ניתוח תוך איסוף עדויות ומסמכים שישמשו כראיה בבית משפט כמו צילומים, שרטוטים, תכנונים וסיכום הממצאים המדויקים בשטח כפי שהיו בזמן שאירע המקרה.
 

חוות דעת מקצועית ואובייקטיבית

 
חוות הדעת יכולה להוביל לכיוונים שונים ולהחלטות שונות אך בכל מקרה היא חייבת להתבסס על עובדות ברורות וידע מקצועי נרחב. עד מומחה בתחום הבטיחות חייב להיות בעל ניסיון של שנים בתחום הבטיחות ובעל ידע נרחב גם בחוקים הקשורים לבטיחות. לרוב עד מומחה יובא הן מצד התובע והן מצד הנתבע כך שכל צד צריך לדאוג למומחה המקצועי ביותר.
 
 

שירות חוות דעת מומחה לבית משפט מטעם ש.פ.י בטיחות:

 
 
  • הכנת חוות דעת ללקוח והגשתה לבית המשפט, כולל השתתפות בדיונים.
  • תיאור מפורט של נסיבות המקרה כפי שהתרחשו כשמושם דגש על נקודת מבט אובייקטיבית ומקצועית בלבד.
  • הצגת ראיות וממצאים מהשטח כמו תמונות, צילומי וידאו ועוד.
  • ניתוח מפורט של פעולות שהתבצעו בצורה כושלת והובילו להתרחשות התאונה או המקרה, באופן ישיר או עקיף.
  • הצגת הסברים כיצד היה אפשר למנוע את המקרה, האם האחראי למקרה הוא אכן הגורם הנתבע, או שישנו גורם אחר שאחראי, או שהיא הייתה בלתי נמנעת.
 

ש.פ.י בטיחות ואיכות – מומחים בתחום הבטיחות

 
חברת ש.פ.י בטיחות ואיכות בע"מ נותנת כבר שנים חוות דעת מקצועיות בבתי משפט בנוסף ליעוץ בבטיחות בתחומים שונים: עבודה, אש, נגישות, מוסדות חינוך ועוד. במידה ואתם זקוקים לשירות חוות דעת של מומחה בטיחות לבית המשפט אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נדאג להכין עבורכם חוות דעת מומחה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות.
 
חוות דעת מומחה בטיחות לבית משפט
 
לקבלת שירות חוות דעת מומחה בטיחות לבית משפט צרו קשר: 072-3226380